Symbol - šipky O firmě

Naše firma byla založena v polovině roku 2000. Všichni naši pracovníci a spolupracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti automobilových služeb, a to jak s tuzemskou, tak i s mezinárodní klientelou. Tato a samozřejmě i skutečnost, že naše vozidla nejsou starší tří let, jsou zárukou kvality naší firmy.

Po důkladném zvažování jsme do našeho vozového parku zvolili automobily značky MAZDA a ŠKODA, a to především pro dlouhodobě prověřenou kvalitu těchto vozů, pro bezproblémové servisní služby autorizovaných autoopraven a také pro záruky poskytované prodejci těchto vozů. Na přání zákazníka se samozřejmě nebráníme ostatním kvalitním značkám. Složení našeho vozového parku pokrývá celé spotřebitelské spektrum od maloprostorových až po velkoprostorové vozy.

Kromě provozování autopůjčovny, naše firmy dále poskytuje odtahové vozy v případě poruch nebo havárií a následné vyřizování veškerých formalit při likvidaci pojistných událostí. To vše proto, aby se klient mohl plně věnovat své pracovní náplni a nezatěžovat se zdlouhavým procesem návštěv pojišťoven a autoservisů. V poslední řadě naše firma poskytuje veškeré služby při správě a údržbě firemních vozových parků, poradenské služby při prodeji a nákupu vozů, soudní odhady vozů při haváriích a prodejích.


Vozový park


Auto 1

Auto 2


Sídlo firmyU dvojdomů 862/10
102 00 Praha 10

tel.: + 420 602 264 777
email: tater@jrt-car.cz